Вироби з солоного тіста

        Іграшки, рамочки для фотографій, картини, свічники, прикраси - це зовсім не повний перелік виробів, які можна зробити з солоного тіста. Простота, дешевизна і задоволення, яке отримуєш від роботи з цим пластичним матеріалом, донесли цю забаву в наш час з глибокої давнини. Спільне з дітьми захоплення виготовленням таких виробів може принести користь як дитині, так і дорослому. Як давно відомо, на розвиток дитини великий вплив робить дрібна моторика пальчикова, тому ліплення є прекрасним способом тренування. А спільна творчість допомагає зблизитися з дітьми, краще розуміти один одного.

Вироби з солоного тіста

-    Його краще виготовляти з пшеничного борошна

-    Основний рецепт: 2 чашки борошна. 1 чашка солі, 3/4 чашки води (125 мл) (чашка борошна важить приблизно 100 г, чашка солі – 200г).


-    Еластичність тіста та міцність виробів можна підвищити, якщо додати
 1-2 чайні ложки сухого шпалерного клею, розведеного у невеликій кількості води


-    Щоб солоне тісто не рвалося і не кришилося під час ліпки, його по
трібно добре вимішати і розім‘яти, поки воно не стане еластичним

-    Краще ліпити чи вирізати вироби одразу на декові, щоб зворотна сторона виробу лишалася рівною і не виникало пошкоджень під час його перенесень для сушіння і випікання

-    Перед початком роботи деко слід змочити водою за допомогою пензлика

-    Якщо сушити при кімнатній температурі, то слід пам‘ятати, що на висушування кожного міліметра товщини виробу потрібно 1 день сушіння, влітку, на 
сонці, це буде швидше

-    Сушити можна також  в електроплиті: 1 год. на кожні 0,5 см товщини виробу за темп
ератури 75 градусів (півгодини при t  100- 125), підрум‘янення  - при t 200 під постійним контролем)

-    На сушіння виробів у газовій плиті часу потрібно вдвічі менше, при цьому варто це робити при трохи відчинених дверцятах – тоді на поверхні виробу не утворюватимуться бульбашки

-    Соляне глазурування: за допомогою цього прийому виріб матиме переливи відтінків – у бежево-коричневій гамі. Для цього упродовж останньої години випічки слід тримати виріб у духовці за  t 150 град. і багаторазово змащувати його солоною водою

-    Коричневий відтінок з‘явиться також, якщо за таких же умов змащувати виріб буряковим сиропом, розведеним водою


-    Підсилити ефект „здоби” можна, якщо за таких же умов після соляної глазурі нанести суміш з молока і води, або з жовтка і води.

-    Вироби можна лакувати. Перед лакуванням можна розфарбувати . Щоб фарби лягали рівно, виріб  спочатку ґрунтують, наприклад. Білою масляною фарбою. Далі використовують водорозчинні фарби.

-    Можна використовувати харчові фарбники для наданню тіста початкового кольору.

-    Щодо технік самого ліплення, то вони найрізноманітніші: плетіння косичок, вирізання фігурок шаблонами, обробка тіста предметами домашнього побуту. Наприклад, гребінце
м можна нанести на тісто ажурний візерунок. Часничниця допоможе зробити кучерики. Кулінарним шприцом можна зробити декоративні візерунки з кружечків, сердечок. Рельєфні заглиблення можна зробити, втискаючи в тісто красиві ґудзики, колоски, трави.

Словом, ваша пристрасть і фантазія вам допоможуть!

Будемо раді одержати більше підказок від тих, хто експериментує і любить працювати з солоним тістом.


 


        Після закінчення роботи залишилося тісто потрібно прибрати в поліетиленовий пакет, а готові вироби висушити. Найкращий і економічний спосіб сушіння - тримати виріб досить довгий час на відкритому повітрі. Але, якщо потрібно прискорити процес, то злегка підсушену на сонці виріб можна поставити на кілька годин у духовку. У першу годину потрібно підтримувати температуру не вище 75 градусів, а потім збільшити її до 100 градусів. Духовку слід тримати напіввідчиненої і стежити за сушінням: дрібним предметам часу на просушування потрібно набагато менше, ніж великим.

       Завершальним моментом виготовлення виробів із солоного тіста повинна бути лакування. Шар лаку обереже ваш виріб від дії зовнішнього середовища і підкреслить її колір. Якщо ж Ви хочете додати виробу ефект старовини, то можна покрити його кракелюрний лаком, який продається в кожному художньому магазині.
 

Соляне глазурування

За допомогою цього прийому виріб переливатиметься відтінками в бежево-коричневій гаммі. На протязі останньої години випалу витримайте виріб в духовій шафі при температурі 150°С і багаторазово змазуйте його пензликом, змоченим в солоній воді. Якщо ви хочете, щоб виріб підрум'янився сильніше, включіть духовку до 200°С і проведіть глазурування сіллю, коли виріб набере бажаного відтінку коричневого кольору.

Оскільки "соляна глазур" утворюється кристалами солі, оброблені таким чином вироби можна не лакувати.

Виріб залишиться білим після повітряної сушки або після сушки в духовій шафі, якщо температура випалу не перебільшувала 120°С.

Щоб отримати коричневий колір, потрібно змазати виріб в кінці сушки за допомогою пензлика буряковим сиропом, розведеним водою.

Ефект здобної випічки

Вироби будуть схожими на булочки з дріжджового тіста, якщо в кінці сушки на них нанести спочатку "соляну глазур", а потім за допомогою пензлика змазати їх сумішшю молока і води або сумішшю яєчного жовтка і води.

Розфарбування

Щоб фарби були соковитими і лягали рівно, вироби перед пофарбуванням ґрунтують. Для цього можна використовувати білу масляну фарбу. Для наступного розфарбування підходять водорозчинні фарби.

Лакування

Лакове покриття захищає виріб від вологи. Прозорі лаки можуть бути рідкими й густими. Рідкі лаки погано захищають вироби із солоного тіста, оскільки вони проникають всередину, і тому виріб приходиться лакувати багато разів. І все ж, використовуйте саме рідкий лак, якщо хочете, щоб вироби виглядали більш рум'яними і менш блискучими.

Густі прозорі лаки надійніше захищають вироби від вологи, ними ретельно покривають моделі з усіх сторін. Якщо вам не до смаку дзеркальний блиск, використовуйте матовий прозорий лак.

Увага! Не просушені до кінця покриті лаком вироби із солоного тіста з часом втратять свій зовнішній вигляд, оскільки лак відшарується від поверхні.

 

Якщо після висихання фарб на поверхні виробу з'явились тріщинки, це означає, що фарби були нанесені занадто товстим шаром або взагалі не підходять для солоного тіста.